40 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RE 282 PLUS: Komfortní vysokotlaký čistič s pracovním tlakem 160 barů

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 282 PLUS účinně čistí s maximálním tlakem 200 barů i v extrémních podmínkách v zemědělství, lesnictví nebo stavebnictví. Tichý nízkootáčkový motor s robustním mosazným čerpadlem zajišťuje dlouhou životnost jednotky motoru a čerpadla. Pro provoz čističe RE 282 PLUS od společnosti STIHL je nutná přípojka k silnoproudu.
Pomocí manometru můžete přístroj STIHL RE 282 PLUS pohodlně přizpůsobit jakékoliv pracovní situaci, protože přímo na přístroji lze nastavit jak pracovní tlak, tak i množství vody. V případě silného znečištění můžete do rozstřikovaného proudu přidat navíc i čisticí prostředek. Ten můžete dodávat z integrované průhledné nádržky na čisticí prostředek nebo z externího zásobníku a individuálně jej regulovat pomocí systému dávkování čisticího prostředku. Díky profesionálnímu rozstřikovacímu zařízení můžete pracovat výrazně déle, protože zpětný ráz proudu vody je minimalizován.
Rychlospojka s ochranou proti kroucení umožňuje rychlé připojení vysokotlaké hadice a zajišťuje, že se 15 m dlouhá vysokotlaká hadice s ocelovým opletem během používání příliš nekroutí. Druhá stříkací trubka s předmontovanou rotační tryskou umožňuje rychlé přepínání mezi plochou tryskou pro citlivější povrchy a výkonnou rotační tryskou na odolné nečistoty, například při čištění dlažebních kostek. Obě stříkací trubky čističe RE 282 PLUS lze na konci čištění uložit do dvou držáků stříkacích trubek. Hadicový buben s navíjecím zařízením usnadňuje manipulaci s vysokotlakou hadicí a její skladování. Pro přepravu i po nerovném terénu je čistič STIHL RE 282 PLUS vybaven přepravním madlem a velkými koly s paprskovou konstrukcí.
S volitelným příslušenstvím STIHL pro vysokotlaké čističe, např. s rotačním mycím kartáčem, můžete provádět nejrůznější čisticí a úklidové práce.
RE 282 PLUS

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Messingpumpenkopf und keramikbeschichtete Kolben
Mosazná hlava vysokotlakého čerpadla
SNADNÉ ODPOJENÍ SÍŤOVÉHO KABELU
SNADNÉ ODPOJENÍ SÍŤOVÉHO KABELU
Profesionální postřikovací zařízení
Profesionální postřikovací zařízení

Technické údaje

Pracovní tlak160 bar
Max. tlak200 bar
Min. průtok vody700 l/h
Max. průtok vody760 l/h
Max. teplota přívodní vody60 °C

Servis a tipy