3 700,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Pracovní tlak90 bar
Max. tlak120 bar 1)
Min. průtok vody330 l/h
Max. průtok vody430 l/h
Max. teplota přívodní vody40 °C

RE 80: Pro snadné a praktické čištění

S elektrickým vysokotlakým čističem STIHL RE 80 můžete při úklidu kolem svého domu nebo na zahradě čistit menší plochy, jako jsou terasy, schody nebo dokonce zahradní nábytek. Model STIHL RE 80 je obzvláště praktický díky své nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci.

Robustní vysokotlaké čerpadlo s hliníkovou hlavou vytváří maximální tlak 120 barů. Díky 2 standardně dodávaným tryskám můžete provádět různé úklidové práce. Nastavitelná plochá tryska je vhodná pro rychlé čištění choulostivějších povrchů, zatímco rotační tryska s výkonným bodovým proudem účinně odstraní i odolné nečistoty. Kromě toho můžete použít dodanou rozprašovací sadu na čisticí prostředky, abyste dosáhli ještě lepších výsledků čištění. Vysokotlakou hadici o délce 5 m můžete rychle připojit pomocí rychlospojky na krytu a pistoli.

Po skončení čištění lze vysokotlakou stříkací trubku, vysokotlakou hadici a standardní příslušenství uložit přímo na přístroj. Díky integrovanému podvozku a dlouhé rukojeti můžete čistič STIHL RE 80 pohodlně přepravovat na jiné místo, kde jej budete používat, nebo na místo uskladnění.

S volitelným příslušenstvím, jako je sada na čištění vozidel, můžete provádět i další úkony: například mytí vozidla.

RE 80

Servis a tipy