3 480,00 Kč
3 080,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Otáčky elektromotoru20000 ot/min
Pracovní tlak90 bar
Max. tlak120 bar 1)
Min. průtok vody330 l/h
Max. průtok vody430 l/h

RE 80 X: Pro snadné a praktické čištění


Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 80 je obzvláště praktický díky své nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci. Robustní vysokotlaké čerpadlo s hliníkovou hlavou vytváří maximální tlak 120 barů. Můžete tak efektivně a důkladně provádět jakýkoliv úklid kolem domu. Díky dvěma standardním tryskám můžete provádět různé úklidové práce. Nastavitelná plochá tryska je vhodná pro rychlé čištění choulostivějších povrchů, zatímco rotační tryska s výkonným bodovým proudem účinně odstraní i odolné nečistoty. Kromě toho můžete použít dodanou rozprašovací sadu na čisticí prostředky, abyste dosáhli ještě lepších výsledků čištění. Vysokotlakou hadici o délce 5 m můžete rychle připojit pomocí rychlospojek na krytu a na pistoli.


Po skončení čištění můžete vysokotlakou stříkací trubku, vysokotlakou hadici a standardní příslušenství uložit přímo na přístroj.


S volitelným příslušenstvím, jako je např. sada na čištění vozidla, zvládnete se svým čističem STIHL RE 80 umýt i své vozidlo.Elektrický vysokotlaký čistič RE 80 X: Výkonný přístroj základní kategorie


Vysokotlaký čistič STIHL RE 80 X je lehký základní přístroj, který můžete díky kompaktní konstrukci a robustní rukojeti pohodlně přenášet na požadované místo použití. Nenároční privátní uživatelé zvládnou s čističem STIHL RE 80 X provádět úklidové práce kolem domu rychle a efektivně. K těmto pracím se řadí čištění teras a schodů i zahradního nábytku.


RE 80 X

Servis a tipy