28 960,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HT 135: Vysoce výkonná benzínová vyvětvovací pila HT 135


Benzínová vyvětvovací pila STIHL HT 135 je nejvýkonnější vyvětvovací pilou v sortimentu STIHL a je velmi vhodná pro profesionální péči o stromy v sadech a v obcích. S touto vyvětvovací pilou zvládnete snadno a efektivně odstraňovat větve, odumřelé dřevo nebo polomy a také stříhat ovocné stromy. Výkonný motor STIHL 4-MIX® produkuje minimum emisí. Ruční palivové čerpadlo a automatická dekomprese umožňují rychlejší startování motoru s menší námahou.


Lehká a robustní hořčíková převodovka umožňuje snížit námahu při práci při delším použití. S pilou STIHL HT 135 můžete manipulovat bezpečně a pohodlně, protože všechny prvky ovládání motoru jsou integrovány do multifunkční rukojeti ovládané jednou rukou. Profesionální teleskopická násada je mimořádně tuhá a díky rychlému nastavení ji lze snadno nastavit do různých pracovních výšek nebo na konci práce zasunout pro snadnější přepravu. Vyvětvovací pila STIHL HT 135 tak dosahuje celkové délky od 270 cm do 390 cm. Díky tomu můžete bez problémů stříhat i vyšší větve až do výšky 5 m.


K robustnímu hořčíkovému pouzdru je připevněn hák na větve, který můžete použít jako hák na setřásání. Boční vyhazování třísek snižuje tendenci k zanášení. Kryt řetězového kola s ryskou pro cílené nasazování pily STIHL HT 135 pro přesné řezy je praktickým doplňkem pro manipulaci s touto výkonnou pilou. Kryt řetězového kola je rovněž upevněn maticí zajištěnou proti ztrátě.


Benzínovou vyvětvovací pilu STIHL HT 135 můžete používat s řetězem 1/4" P, např. s pilovým řetězem STIHL 1/4" P Picco Micro 3 (PM3), 1,1 mm zabezpečujícím maximální řezný výkon.


Aby byla práce s HT 135 ještě pohodlnější, zajišťuje ergonomický, polstrovaný nosný popruh lepší rozložení hmotnosti. Svalům a kloubům uleví také systém proti vibracím STIHL.


HT 135

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Zdvihový objem36,3 cm³
Výkon1,4 kW
Hmotnost7,9 kg 1)
Hladina akustického tlaku93 dB(A) 2)

Servis a tipy