12 540,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Délka lišty25 cm
Zdvihový objem27 cm³
Výkon0,8 kW
Hmotnost6,4 kg 1)
Hladina akustického tlaku91 dB(A) 2)

HT 56 C-E: Vyvětvovací pila s dosahem až do pěti metrů

Benzínová vyvětvovací pila STIHL HT 56 C-E je základním modelem řady STIHL a je vhodná pro údržbu pozemků a řezání ovocných stromů. Výkonný motor STIHL 2-MIX pomáhá majitelům pozemků a zahrad při řezání ve velkých výškách. Pilový řetěz 1/4" PM3 zajišťuje správný a přesný řez. Díky bočnímu napínání řetězu je napínání řetězu bezpečné a pohodlné. Pro vaše pohodlí je benzínová vyvětvovací pila HT 56 C-E vybavena systémem STIHL ErgoStart, který umožňuje snadné startování motoru bez námahy. Pomocí ručního palivového čerpadla minimalizujete počet zatažení startovacího lanka.

Vyvětvovací pila STIHL HT 56 C-E se ovládá jednoruční multifunkční rukojetí, v níž jsou integrovány všechny prvky řídicího systému motoru. Mezi ně patří tlačítko Stop, které umožňuje rychlé opětovné spuštění pily HT 56 C-E po přerušení práce. Celá plocha rukojeti je obalena pohodlným návlekem, takže teleskopickou řetězovou pilu uchopíte vždy bezpečně a pevně. Pohodlnou práci podporuje měkce polstrovaný nosný popruh.

Dělená násada pily STIHL HT 56 C-E má celkovou délku 280 cm a umožňuje prostorově nenáročnou přepravu a snadné skladování nářadí.

HT 56 C-E

Servis a tipy