14 990,00 Kč
13 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FS 111: Robustní křovinořez pro péči o zeleň střední výměry

Profesionální zahradníci a osoby zajišťující údržbu zeleně získají ideální nástroj pro efektivní sečení s vyžínačem STIHL FS 111. Výkonný motor STIHL 4-MIX® usnadňuje sekání velkých lučních ploch s nepoddajnou trávou. Pohonná jednotka s nižšími emisemi přesvědčí výjimečnou tažnou silou a přenáší vysoký točivý moment na řezný nástroj prostřednictvím pevné hnací hřídele. Obzvláště velký objem nádrže umožňuje také obzvláště dlouhou dobu chodu, a tím i efektivní práci.

Ergonomická obouruční rukojeť (žací rukojeť) podporuje přirozený pohyb vyžínače a umožňuje mimořádně efektivní sečení větších ploch. Obsluhu usnadňuje multifunkční rukojeť ovládaná jednou rukou. Tlačítko stop vám pomůže vyžínač spustit po přerušení práce, aniž by bylo nutné používat jakékoliv spínače – vy tak můžete přímo pokračovat v práci. Pro ochranu vašich svalů a kloubů je benzínový vyžínač STIHL FS 111 vybaven systémem proti vibracím STIHL. Standardně dodávaný dvojitý ramenní popruh navíc pomáhá rovnoměrněji rozložit váhu na tělo a poskytuje oporu, zejména při dlouhých pracovních úkolech.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Nastavitelná rukojeť
NASTAVENÍ RUKOJETI BEZ POUŽITÍ NÁŘADÍ
Řídítková rukojeť
ŘÍDÍTKOVÁ RUKOJEŤ
Motor 4-MIX
MOTOR STIHL 4-Mix®

Technické údaje

Zdvihový objem31 cm³
Výkon1,05 kW
Hmotnost5,8 kg 1)
Hladina akustického tlaku96 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku95 dB(A) 3)

Servis a tipy