17 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FS 131: Silný křovinořez pro péči o zelené plochy

Obzvláště výkonný vyžínač STIHL FS 131 zaujme profesionály v oblasti údržby zeleně. Výkonný motor STIHL 4-MIX® poskytuje dostatečný výkon pro sečení velkých ploch porostlých nepoddajnými druhy travin. Pohonná jednotka s nižšími emisemi přesvědčí velmi vysokou tažnou silou a přenáší vysoký točivý moment na řezný nástroj prostřednictvím pevné hnací hřídele. Abyste mohli co nejefektivněji pracovat i na velkých plochách, je benzínový vyžínač STIHL FS 131 vybaven ergonomickou obouruční rukojetí (žací rukojetí). Ta podporuje přirozený pohyb vyžínače.
Multifunkční rukojeť, kterou lze ovládat jednou rukou, umožňuje rychlý a snadný přístup ke všem základním funkcím. Pokud budete chtít někdy práci přerušit a pokračovat v ní, integrované tlačítko Stop vám pomůže vyžínač znovu spustit přímo a bez nutnosti stisknout jakýkoli spínač a pokračovat v práci. Pro ochranu vašich svalů a kloubů, zejména při delší práci, je tento vyžínač vybaven systémem proti vibracím STIHL. Standardně dodávaný dvojitý ramenní popruh vám také pomůže lépe rozložit hmotnost přístroje na vaše tělo.
Abyste do údržby museli investovat co nejméně času, je benzínový vyžínač STIHL FS 131 vybaven vzduchovým filtrem s dlouhou životností. Tím se prodlouží intervaly výměny a přístroj pak lze používat delší dobu bez přerušení. Díky tomu můžete sekat bez námahy a obzvláště efektivně i větší plochy.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Nastavitelná rukojeť
NASTAVENÍ RUKOJETI BEZ POUŽITÍ NÁŘADÍ
Řídítková rukojeť
ŘÍDÍTKOVÁ RUKOJEŤ
Luftfilter mit hoher Standzeit
VZDUCHOVÝ FILTR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Technické údaje

Zdvihový objem36,3 cm³
Výkon1,4 kW
Hmotnost5,8 kg 1)
Hladina akustického tlaku98 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku97 dB(A) 3)

Servis a tipy