5 490,00 Kč
4 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem27 cm³
Výkon0,65 kW
Hmotnost4,2 kg 1)
Hladina akustického tlaku94 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku96 dB(A) 3)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FS 38: Lehký vyžínač s motorem 0,65 kW

Jako nejlehčí vyžínač od značky STIHL je FS 38 ideálním základním nástrojem pro majitele zahrad. Vyžínač váží pouhých 4,2 kg a je ideální pro úpravu okrajů trávníku a sekání malých trávníků. Kromě toho můžete s kompaktní a obratnou strunovou sekačkou spolehlivě odstraňovat trávu a plevel z cest a schodů. Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje snadné ovládání, protože všechny ovládací prvky jsou umístěny v jedné ruce. Druhou rukou lze motorový vyžínač STIHL FS 38 přesně vést, a to prostřednictvím obloukové rukojeti. Mezi další přednosti této benzínové strunové sekačky patří motor STIHL 2-MIX, který kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou.

Pokud ji plánujete používat na zahradě delší dobu, doporučujeme použít jednoduchý nosný popruh, který je k dispozici jako příslušenství. Tento popruh výrazně zvyšuje pohodlí při dlouhodobém používání a šetří svaly a klouby. Vyžínač lze dovybavit také technologiemi STIHL ErgoStart nebo STIHL ElastoStart. Oba systémy zjednodušují spouštění přístroje a snižují množství potřebné síly.

Servis a tipy