32 390,00 Kč
29 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Benzínový křovinořez FS 461 C-EM: Obzvláště výkonný a komfortní pro práci v obtížném terénu

S benzínovým křovinořezem STIHL FS 461 C-EM mohou profesionálové v údržbě krajiny, zemědělství a komunální sféře efektivně sekat a odstraňovat i tvrdou, zplstnatělou trávu a křoviny. Výkonný a robustní benzínový křovinořez STIHL FS 461 C-EM má mimořádně velký průměr žacího kruhu 520 mm pro velmi rychlý postup práce.

Vysoký točivý moment a úsporný motor STIHL 2-MIX zajišťuje dostatečný výkon pro složité práce s velkou plochou, vyřezávání přerostlých ploch a údržbu mladých stromků. Křovinořez STIHL FS 461 C-EM je vybaven systémem STIHL ErgoStart, který usnadňuje startování. Systém STIHL M-Tronic 3.0 nabízí optimální výkon motoru a konstantní maximální otáčky.

Ergonomická rukojeť napomáhá pohodlné práci s benzínovým křovinořezem a podporuje přirozený pohyb při sečení. Inovativní prvek rukojeti ADVANCE Grip poskytuje vysoce ergonomickou a intuitivní práci. Sériově dodávaný univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS vás podpoří v tom, aby vás práce méně unavovala. Antivibrační systém STIHL snižuje namáhání svalů a kloubů tím, že snižuje vibrace při práci.

Práci vám usnadní jednoruční multifunkční rukojeť, která vám umožní plně ovládat motor pouze jednou rukou. Tlačítko Stop zajišťuje, že po přestávce můžete rychle a bez přepínání pokračovat v práci.

Benzínový křovinořez STIHL FS 461 C-EM můžete vybavit různými žacími nástroji, jako je např.žací nůž, pilový kotouč nebo řada žacích hlav, a tím optimálně přizpůsobit elektrické nářadí příslušnému úkolu. Křovinořez FS 461 C-EM je sériově vybaven nožem STIHL 300-3. 

Diagnostická zásuvka poskytuje místnímu prodejci STIHL informace o verzi stroje, době chodu a pokyny pro opravy a údržbu elektrického nářadí.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

STIHL 2-MIX
MOTOR STIHL 2-MIX
STIHL ErgoStart
STIHL ERGOSTART
Multifunkční rukojeť
JEDNORUČNÍ MULTIFUNKČNÍ RUKOJEŤ

Technické údaje

Zdvihový objem45,6 cm³
Výkon2,2 kW
Hmotnost8,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku101 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku101 dB(A) 3)

Servis a tipy