6 840,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

CO2857 g/kWh
Vibrační hodnota vlevo6,8 m/s² 1)
Průměr vyžínacího okruhu420 mm
Hladina akustického výkonu107 dB(A) 2)
Zdvihový objem27,2 cm³

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FS 55: Lehký motorový vyžínač s motorem 0,75 kW a s řídítkovou rukojetí

Benzínový vyžínač STIHL FS 55 je vhodný pro náročné majitele zahrad a umožňuje efektivní sekání větších ploch. Výkonný motor STIHL 2-MIX této benzinové strunové sekačky vyniká nízkou spotřebou. Pro snadnější startování vyžínače je model STIHL FS 55 vybaven systémem STIHL ElastoStart. Ten tlumí výkonové špičky a chrání tak svaly a klouby. Díky jednoruční multifunkční rukojeti dosáhnete na všechny ovládací prvky ovládání motoru jednou rukou. To vám usnadní ovládání, a tím i práci.

Benzínový vyžínač STIHL FS 55 je vybaven robustní obouruční rukojetí. Ergonomická žací rukojeť umožňuje přirozený pohyb vyžínače, a tím podporuje efektivní sečení větších ploch. Při delším používání vyžínače zajišťuje standardně dodávaný nosný popruh lepší rozložení hmotnosti, a tím usnadňuje práci. FS 55 je standardně vybaven žací hlavou AutoCut C 26-2. Sečení s ní probíhá efektivně a rychle. Pokud však chcete sekat například rákos nebo kopřivy, můžete volitelně použít i jiné žací nástroje.

Servis a tipy