12 490,00 Kč
11 190,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FS 89: Kovinořez s motorem 4-MIX® a řidítkovou rukojetí

Vyžínač STIHL FS 89 je díky výkonnému motoru STIHL 4-MIX® vhodný zejména pro údržbu větších zahrad a pozemků. Motor kombinuje výhody dvoudobých a čtyřdobých motorů a má velkou tažnou sílu a vysoký točivý moment. Nároční majitelé zahrad i zahradníci najdou v tomto vyžínači ten správný nástroj k sekání nepoddajné trávy i na větších plochách.

Abyste mohli pracovat co nejefektivněji, je benzínový vyžínač STIHL FS 89 vybaven ergonomickou obouruční rukojetí (žací rukojetí). Ta podporuje přirozený pohyb s vyžínačem, a tím i ergonomickou práci. Abyste mohli dlouho a nerušeně pracovat, má tento vyžínač zvětšenou nádrž a vzduchový filtr s dlouhou životností, který umožňuje dlouhé intervaly výměny. Další inteligentní výhody sekačky STIHL FS 89 pro pohodlné sekání trávy zvyšují pohodlí při práci:

  • Měkký polstrovaný dvojitý ramenní postroj a systém proti vibracím STIHL odlehčí vašim svalům a pažím.
  • Jednoruční multifunkční rukojeť obsahuje všechny ovládací prvky motoru. Díky tomu můžete vyžínač snadno a spolehlivě ovládat.
  • Tlačítko stop vám pomůže okamžitě pokračovat v práci po přerušení. Motor je připraven k okamžitému opětovnému spuštění, aniž by bylo nutné používat přepínač.
FS 89

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Řídítková rukojeť
ŘÍDÍTKOVÁ RUKOJEŤ
Luftfilter mit hoher Standzeit
VZDUCHOVÝ FILTR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ
Motor 4-MIX
MOTOR STIHL 4-Mix®

Technické údaje

Zdvihový objem28,4 cm³
Výkon0,95 kW
Hmotnost5,8 kg 1)
Hladina akustického tlaku96 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku94 dB(A) 3)

Servis a tipy