13 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem24 cm³
Výkon0,9 kW
Hmotnost4,9 kg 1)
Hladina akustického tlaku93 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku93 dB(A) 3)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FS 94 C-E: Lehký moderní vyžínač s pevným hřídelem a funkcí ECOSPEED

S benzínovým vyžínačem STIHL FS 94 C-E zvládnou profesionálové v oblasti zahradnictví a údržby zeleně bez problémů sekat i velké plochy.

Motor STIHL 2-MIX vyžínače STIHL FS 94 C-E zajišťuje vysoký řezný výkon a nízkou spotřebu. Velká palivová nádrž umožňuje efektivně sekat velké plochy. I startování benzínového vyžínače STIHL FS 94 je snadné díky systému STIHL ErgoStart. Zvláště přínosná je funkce částečného zatížení STIHL ECOSPEED, která umožňuje plynulé nastavení otáček přímo na ovládací rukojeti. Díky tomu můžete v závislosti na situaci ušetřit palivo. Kromě toho má přístroj výrazně nižší tendenci se při částečném zatížení smýkat.

Vyžínač je vybaven ergonomickou obouruční rukojetí (žací rukojetí). Tvar žací rukojeti podporuje přirozený pohyb vyžínače a pomáhá tak pracovat s maximální efektivitou. Sériově dodávaný pohodlný dvojramenní postroj STIHL vám usnadní dlouhodobou práci a šetří vaše svaly a klouby. Vyžínač STIHL FS 94 C-E je standardně vybaven nožem na sečení trávy 230-2. Ten je optimální pro sečení nepoddajných travin.

Servis a tipy