4 090,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Novinka
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Akumulátorový vyžínač FSA 30 v sadě se 2 akumulátory AS 2 a nabíječkou AL 1: flexibilní i při delším sečení domácích zahrad

Pokud se chcete pustit do údržby zahrady a ještě nemáte akumulátor nebo nabíječku ze systému AS, je tato sada ideální volbou. Kompaktní a tichý akumulátorový vyžínač FSA 30 obdržíte společně se 2 akumulátory STIHL AS 2 a standardní nabíječkou STIHL AL 1, takže můžete rovnou začít sekat trávu na zahradě nebo udržovat okraje trávníku.

Vyžínač STIHL FSA 30 je sériově vybaven žací hlavou STIHL PolyCut 3-2 se 2 robustními a pohyblivými plastovými noži PolyCut. Pro rychlou výměnu nožů lze do úložného prostoru přímo na stroji uložit až 6 nožů PolyCut a kdykoli je vyměnit bez použití nářadí. Vyžínač můžete používat také se žací hlavou AutoCut C 3-2, která je k dispozici jako příslušenství.

Díky ergonomickému designu, flexibilním možnostem nastavení a nízké hmotnosti pouhých 2,3 kg včetně baterie umožňuje vyžínač FSA 30 pohodlnou práci bez námahy. Rukojeť Softgrip je příjemná do ruky a umožňuje jednoduché, intuitivní ovládání. Stisknutím tlačítka můžete postupně nastavit teleskopickou hřídel a obloukovou rukojeť tak, aby vyhovovala vaší výšce. Pro ještě pohodlnější práci lze také snadno nastavit pracovní úhel žacího ústrojí, které můžete jednoduše otočit o 90° a umožnit tak přesné sečení okrajů trávníku. Výklopný distanční oblouk usnadňuje přesné a plynulé sečení kolem rostlin, stromů, keřů a dalších objektů. Akumulátorový vyžínač FSA 30 je vybaven praktickým závěsným okem pro prostorově úsporné uložení na stěně v garáži nebo kůlně.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s akumulátorovým křovinořezem STIHL FSA 30 pracovat a jak dlouho se akumulátor AS 2 nabíjí.

Technické údaje

Jmenovité napětí10,8 V
Hmotnost2,3 kg 1)
Hladina akustického tlaku76 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu89 dB(A) 2)
Vibrační hodnota vlevo1,5 m/s² 3)

Servis a tipy