2 490,00 Kč
2 190,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí220-240 V
Příkon0,5 kW
Hmotnost2,2 kg 1)
Hladina akustického tlaku83 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu94 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FSE 52: Lehký elektrický vyžínač

Elektrická strunová sekačka STIHL FSE 52 ukazuje své přednosti při vyžínání a sekání menších ploch kolem domu. Elektrický vyžínač váží pouhých 2,2 kg, je tedy velmi lehký a také bezemisní. Proto můžete strunovou sekačku používat v oblastech s přísnějšími hlukovými limity. Nepotřebujete ochranu sluchu.

Díky nastavitelné násadě můžete elektrický vyžínač STIHL FSE 52 přizpůsobit své tělesné výšce, takže práce s ním je mimořádně ergonomická. Oblouková rukojeť s možností nastavení bez použití nářadí je ideální pro přesné zastříhávání a sečení. Díky natáčecí žací hlavě můžete efektivně pracovat i v těžko přístupných místech na schodech, podél chodníků nebo kolem keřů.

Vyžínač STIHL FSE 52 je vybaven žací hlavou STIHL AutoCut C 3-2. Praktický oblouk pro udržování vzdálenosti zajišťuje ochranu stromů a rostlin. Je to proto, že žací struna neseká s přesahem mimo oblast vymezenou obloukem pro udržování vzdálenosti. Díky odlehčení kabelu v tahu nedochází při tahání kabelu k vytažení zástrčky ze zásuvky.

FSE 52

Servis a tipy