3 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FSE 71: Komfortní elektrický vyžínač

Pokud chcete na zahradě pohodlně provádět dokončovací a začišťovací práce či práce na menších plochách, pak je elektrický vyžínač STIHL FSE 71 tou správnou volbou. Měkká rukojeť redukuje vibrace a chrání tak vaše svaly a klouby. Díky tomu se elektrický vyžínač pohodlně drží a snadno se ovládá. Díky nastavitelné obloukové rukojeti s možností nastavení bez použití nářadí můžete pracovat přesně a ergonomicky.

Žací hlava STIHL AutoCut C 6-2 je ideální pro sekání menších trávníků, ale také pro účinné odstraňování odolného plevele na schodech nebo kolem keřů. Chcete-li z hlavy vytáhnout další část struny, jednoduše poklepejte žací hlavou o zem. Odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka se při natahování kabelu nedostane ven ze zásuvky. Pokud často pracujete v okolí stromů nebo kolem záhonů či keřů, doporučujeme použít dodatečně montovatelné ochranné kolo, které ochrání stromy a rostliny. Žací struna neseče mimo prostor vymezený tímto kolem. Další výhoda elektrického vyžínače STIHL FSE 71: Pracuje velmi tiše, takže nepotřebujete ochranu sluchu.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

KRUHOVÁ RUKOJEŤ
KRUHOVÁ RUKOJEŤ
Odlehčení tahu kabelu
UVOLNĚNÍ TAHU KABELU
Měkká rukojeť
MĚKKÁ RUKOJEŤ

Technické údaje

Jmenovité napětí230 V
Příkon0,5 kW
Hmotnost4 kg 1)
Hladina akustického tlaku82 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu93 dB(A) 2)

Servis a tipy