12 510,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Max. průměr větvíaž 30 mm
Jmenovitý výkon2500 W
Jmenovité otáčky pracovního nástroje2800 ot/min
Jmenovité napětí230 V
Žací nástrojMulti-Cut 250

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

GHE 250: Výkonný multifunkční drtič pro efektivní drcení

Elektrický zahradní drtič STIHL GHE 250 je velmi vhodný pro údržbu soukromých zahrad a profesionální péči o zeleň, pokud chcete provádět pravidelné drcení smíšených materiálů složených z měkkých zbytků rostlin a tvrdých částí, jako jsou větve a větvičky.

Při drcení většího množství drceného materiálu využijete výkonný elektromotor. Drcený materiál vkládáte pohodlně přes hlukově izolovanou násypku, z níž je následně vtahován nožovým ústrojím s minimálním zpětným rázem. Model STIHL GHE 250 pohodlně pojme i větší množství materiálu na drcení. Šikmo umístěná, velká násypka snadno rozdrtí i členité větve a větvičky o tloušťce až 30 mm. Integrovaná ochrana proti ostřiku zabraňuje odlétávání částic. Nožový systém se sendvičovou konstrukcí elektrického drtiče účinně rozdrtí i poněkud silnější větve na jemné třísky. Nadrcené třísky můžete později použít jako cenný zahradní odpad ke kompostování. Výsledné výživné hnojivo je ideální pro celou zahradu.

Drtič lze ovládat intuitivně pomocí fóliových tlačítek integrovaných v krytu. Široký podvozek s přepravními koly usnadňuje přesun elektrického drtiče na další pracoviště. Jako volitelné příslušenství je k dispozici robustní 50l koš na drť STIHL AHB 050, do kterého můžete shromažďovat drcený materiál přímo pod strojem STIHL GHE 250. Elektromagnetická bezpečnostní pojistka zabraňuje automatickému spuštění při údržbě nebo výměně nože.

GHE 250

Servis a tipy