1 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Vyvětvovací nůžky Bypass PB 10: Pro vinařství a ovocnářství

S vyvětvovacími nůžkami STIHL Bypass PB 10 je práce velmi pohodlná, zejména ve vinicích a sadech. Profesionálové i privátní uživatelé mohou mimo jiné využívat tlumiče chránící klouby. K mimořádně příjemné manipulaci s nůžkami PB 10 přispívají také záchytné drážky na protilehlé čepeli, které zabraňují vyklouznutí řezaného materiálu a umožňují tak dosáhnout přesného řezu. Čistý řez zelených rostlin s velkým obsahem mízy usnadňuje také drážka na mízu.

Kované čepele těchto nůžek jsou velmi robustní a na kloubu mají malou drážku, kterou lze využít k mazání olejem. Tímto způsobem proniká olej do mazacího místa v kloubu a zajišťuje hladký chod stříhací hlavy. Vyvětvovací nůžky STIHL Bypass PB 10 jsou dlouhé 60 cm a jsou vhodné pro větve do průměru až 35 mm.

Na našich webových stránkách najdete také praktické příslušenství pro zahradní nůžky, nůžky na větve, prořezávací pily a minipily, jako je brousek STIHL pro pravidelnou údržbu zahradních nůžek, nůžek na větve a dalších řezacích nástrojů. S tímto příslušenstvím zvládnete stříhání v rámci údržby zahrady efektivně a s nejlepším možným výsledkem.

Tyto vyvětvovací nůžky získaly certifikaci KWF-Profi, kterou uděluje Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Servis a tipy