2 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

PB 20: Přesný střih s vysokým komfortem

S dvoubřitými nůžkami STIHL PB 20 dosáhnete přesného stříhání zeleně bez stlačení stříhaného materiálu. Nůžky jsou velmi vhodné pro vinohrady a ovocné sady a ocení je také profesionální zahradníci a správci parků, kteří se musí vypořádat s obzvláště jemným stříhaným materiálem. Pro trvale ostrý střih jsou vyvětvovací nůžky vybaveny přesně broušenou ocelovou čepelí prvotřídní kvality. Díky mazání s vnitřním zásobníkem na olej lze stříhací hlavu velmi snadno ovládat za všech okolností. Díky délce 80 cm můžete s nůžkami PB20 pohodlně stříhat větve až do průměru 42 mm – to vše umožňuje velké pákové rameno. V případě potřeby můžete čepel snadno vyměnit. Tlumiče chránící klouby zajišťují vysoký uživatelský komfort i při nepřetržitém používání vyvětvovacích nůžek STIHL Bypass PB 20. Hluboká drážka na mízu v chromované protilehlé čepeli zajišťuje čistý řez zelených rostlin bohatých na mízu. Nůžky STIHL Bypass PB 20 přesvědčí také svou mimořádně dlouhou životností a trvalou odolností proti korozi.

S volitelným příslušenstvím STIHL pro vyvětvovací nůžky, jako je například ostřicí nástroj STIHL 3 v 1, můžete kromě vyvětvovacích nůžek brousit i další nářadí, aby vám vydrželo pomáhat při práci opravdu dlouhou dobu.

Vyvětvovací nůžky STIHL PB 20 získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Vyvětvovací nůžky Bypass Dynamic

Servis a tipy