3 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

PB 30: Vhodné i pro silnější větve

Dvoubřité nůžky STIHL PB 30 jsou vhodné jak pro zahradníky a osoby zajišťující údržbu zeleně, tak pro profesionály v lesnictví, protože si skvěle poradí i se silnými větvemi o průměru až 50 mm. Vyvětvovací nůžky STIHL PB 30 jsou tak výkonné díky své délce 83 cm a s ní spojené velké páce. Díky tlumičům chránícím klouby a pogumovaným ergonomickým rukojetím můžete nůžky pohodlně ovládat i při delším používání. Záchytné drážky na protilehlé čepeli nůžek STIHL Bypass PB 30 umožňují pevné uchopení stříhaného materiálu a optimalizují polohu nástroje a přesnost řezů. Drážka na mízu zabraňuje přilepení materiálu k nůžkám při stříhání rostlin s vysokým obsahem mízy. Kovaná stříhací hlava prodlužuje životnost tohoto profesionálního nářadí, stejně jako vyměnitelné nože v řezací hlavě modelu STIHL PB 30. Drážka umožňuje přivádět olej na mazání přímo k ose, takže nůžky STIHL PB 30 stříhají vždy hladce. Chcete-li zakoupit nové nože do řezací hlavy, můžete se obrátit na místního prodejce STIHL.

Doplňte své nářadí praktickým příslušenstvím pro nůžky STIHL, např. brouskem STIHL, se kterým můžete brousit nejen dvoubřité nůžky, ale i sekery, sekerky, nože a nůžky pro domácnost.

Vyvětvovací nůžky STIHL PB 30 získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Durchforstungsschere Bypass PB 30

Servis a tipy