890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Zahradní nůžky Amboss PG 25: Univerzálně použitelné nůžky i na tvrdé dřevo

Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 jsou všestranným nástrojem používaným při údržbě zahrady, například při úpravě zarostlých zahrad. Při kovadlinkovém řezu se řezná čepel a kovadlinka přímo dotýkají. S těmito příjemně praktickými nůžkami můžete tahovým střihem bez větší námahy přestřihnout silnější větve tvrdého dřeva a zejména mrtvé dřevo až do průměru 15 mm. Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 jsou 20 cm dlouhé a váží 260 g. Aretaci pohodlně uvolníte palcem pomocí praktické pojistky ovládané jednou rukou. S nůžkami STIHL Amboss PG 25 lze stříhat i takové materiály, jako jsou plastové profily nebo hadice. Tělo nůžek chráněné proti korozi podporuje dlouhou životnost těchto zahradních nůžek. Čepel a kovadlinu s nepřilnavým povrchem lze v případě potřeby vyměnit. Pro zakoupení náhradní čepele a kovadlinky se můžete obrátit na místního prodejce STIHL.

Péči o nářadí vám usnadní volitelné příslušenství STIHL, jako je brousek STIHL. Brousek můžete použít k broušení zahradních nůžek STIHL PG 25, seker, nožů a nůžek do domácnosti a zvýšit tak jejich efektivitu.

Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 získaly od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Standard.

Zahradní nůžky Amboss

Servis a tipy