1 520,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Zahradní nůžky Bypass PG 30: Všestranné a praktické pro péči o rostliny

Chromované zahradní nůžky STIHL Bypass PG 30 jsou vhodné jako komfortní nůžky pro použití ve vinicích a sadech i pro údržbu parků a zahrad. Bypassový řez, při kterém obě čepele kloužou těsně vedle sebe, pomáhá k dosažení čistých řezů v živém dřevě. Vytékající rostlinná šťáva odtéká drážkou na šťávu, aby se vyměnitelné čepele nepřilepily k sobě. Nůžky STIHL Bypass PG 30 s délkou 22 cm a hmotností 255 g padnou pohodlně do ruky. Tyto zahradní nůžky jsou vybaveny praktickou jednoruční pojistkou, kterou pohodlně uvolníte palcem. S nůžkami STIHL PG 30 můžete bez větší námahy stříhat menší větve do 20 mm a díky integrovanému zářezu pro stříhání drátů můžete stříhat i tenčí dráty.

S volitelným příslušenstvím STIHL pro zahradní nůžky, jako je například ostřicí nástroj STIHL 3 v 1, můžete své zahradní nůžky PG 30 a další nářadí nabrousit a zajistit tím efektivní péči o rostliny.

Zahradní nůžky STIHL Bypass PG 30 získaly od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Standard.

Zahradní nůžky Profi

Servis a tipy