CZECH SERIES 2023

CZECH SERIES 2023

Pro sezónu 2023 počítejte s pořádnou dávku adrenalinu. Budeme se na vás těšit na tradičních kvalifikačních závodech formátu CZECH CUP i formátu CZECH MASTERS pro ty nejlepší, na CZECH TROPHY pro ty nejvytrvalejší a nakonec i vrchol sezóny v podobě Mistrovství ČR Rookie, žen i Pro série.

CZECH CUP 2023

CZECH CUP 2023

I letos bude účast na Mistrovství ČR záviset na výkonech závodníků v jednotlivých kvalifikačních závodech, kde změří síly v disciplínách Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck a Underhand Chop.

CZECH MASTERS 2023

CZECH MASTERS 2023

Jen absolutní česká špička si třetím rokem poměří síly ve formátu závodů CZECH MASTERS, které prověří závodníky ve všech šesti disciplínách v atraktivním tříkolovém formátu. 

CZECH TROPHY Frenštát p. R. 2023

CZECH TROPHY Frenštát p. R. 2023

Již popáté proběhne CZECH TROPHY s vyřazovacím K.O. formátem jako nominační závod na European Trophy mezi osmičkou nejlepších českých sportovních dřevorubců.

Mistrovství ČR Třebíč 2023

Mistrovství ČR Třebíč 2023

Titul nejlepšího sportovního dřevorubce České republiky v soutěži STIHL TIMBERSPORTS pro rok 2023 čeká jen na toho nejlepšího. A rozdá si to o něj nejlepší dvanáctka české série v sobotu 9. září na třebíčském Karlově náměstí.

Women MMČR Třebíč 2023

Women MMČR Třebíč 2023

Jako dva do sebe vložené závody společně s mezinárodním závodem juniorů proběhne první české oficiální ženské mistrovství. Junioři a ženy tak nažhaví diváky na Mistrovství ČR Pro série.

Rookie MMČR Třebíč 2023

Rookie MMČR Třebíč 2023

Již pátý ročník mezinárodního závodu juniorů na českém území. Závod se koná ve stejný den a na stejném místě jako hlavní závod sezóny Mistrovství ČR, jen začne o čtyři hodiny dříve.

Ranking list CZECH SERIES Ranking list CZECH SERIES

web timbersports.com Navštivte web timbersports.com

youtube_teaser Timbersports na YouTube

Sledujte videa z timbersportu na YouTube!

Kontakty show, závody a PR Kontakty show, závody a PR

Máte otázky? Volejte, pište.