Exhibice, ukázky, show a závody

STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES

Exhibice a show

Sekery, které holí, ruční pily dlouhé 2 metry, motorové pily s výkonem přes 70 koní, řetězy řítící se rychlostí přes 200 kilometrů v hodině, silní chlapi, férový sport - tak to vše znamená TIMBERSPORTS!

Chcete mít ve Vašem městě, na veletrhu nebo firemní akci nejlepší sportovní dřevorubce z ČR? Chcete být partnery české série závodů nebo národního týmu? Adrenalinovou nevšední podívanou přivezeme přímo k Vám! Ušijeme Vám na míru akci podle Vašich možností a potřeb. Tým, který vše na klíč připraví a profesionálně provede, má patnáct let zkušeností nejen z ČR. Závodníci předvádějí všechny disciplíny soutěžním způsobem za doprovodu stylové hudby. Akce probíhá na pódiu o rozměrech odpovídajících mezinárodním pravidlům..

Celý program řídí zkušený moderátor, který čas mezi disciplínami vyplňuje vědomostními soutěžemi pro diváky, jak ty dospělé, tak pro děti. Během programu si mohou dospělí soutěžně vyzkoušet disciplínu Single Buck (řezání ruční pilou). Neváhejte nás kontaktovat na mailech či telefonech, které naleznete v sekci Kontakty TIMBERSPORTS.

Kontakty show, závody a PR Kontakty show, závody a PR

Máte otázky? Volejte, pište.