Pravidla správného kompostování

Jak správně kompostovat Při péči o zahradu vzniká stále znovu velké množství rostlinných zbytků, které zabírají mnoho místa. Kam se zahradním odpadem, jako jsou ostříhané větve stromů a živých keřů, posečená tráva, listí a zvadlé květiny?

Ekologická recyklace.

Naše zahradní drtiče/štěpkovače odklidí zahradní odpad nejen efektivně, ale i ekologicky a hospodárně. Za jejich inovativní technologií, vysokou spolehlivostí a snadným ovládáním je ukryto technické know-how pocházející z více než pětadvaceti let zkušeností s vývojem a výrobou těchto strojů. Větve, zbytky rostlin, listí, ale i vhodný kuchyňský odpad se jednoduše a rychle promění na cenný substrát pro kompostaci.

Nejhospodárnější řešení.

Použijte vzniklý rozdrcený materiál k ekologickému kompostování. Kompostovaný rozdrcený materiál se dá skvěle opětovně zhodnotit jako cenné přírodní hnojivo, které poskytne půdě ve Vaší zahradě důležité živiny tím nejpřirozenějším způsobem. 

Brožura

Odborníci z praxe, se kterými spolupracujeme, pro Vás sestavili brožuru, kde najdete veškeré informace, které je důležité znát pro správný postup kompostování.
Brožuru získáte bezplatně u nejbližšího značkového prodejce STIHL.