Chcete pracovat pro STIHL?

Kariéra

Legendární výrobce malé zahradní a lesní techniky, STIHL, hledá:

Vedoucího technického oddělení

Co Vás čeká:

- Vedení technického oddělení a svěřeného týmu

- Komunikace s kolegy v zahraničí včetně pravidelného reportingu

- Poskytování technické podpory kolegům a obchodním partnerům

- Agenda spojená s řešením reklamačních řízení

- Monitoring a zapracování legislativních změn

- Účast na poradách vedení

- Účast na projektech v rámci technického a obchodního oddělení, i koncernu

A co očekáváme od Vás:

- VŠ vzdělání elektrotechnického/strojního zaměření

- Schopnost vést tým, rozvíjet ho a nést odpovědnost za svěřené oddělení

- Aktivní přístup a dobré komunikační a organizační dovednosti

- Praxe na vedoucí pozici min. 3 roky

- Schopnost komunikovat v angličtině slovem i písmem

- Znalost platforem MS Office

- Aktivní řidič (sk. B)

Co Vám můžeme nabídnout:

- Stabilní zázemí renomované zahraniční firmy s dlouholetou tradicí

- Motivující finanční ohodnocení odpovídající nabízené pozici

- 13tý plat a průběžné prémie

- 5 týdnů dovolené a navíc Sick Days

- Osobní automobil i k osobním účelům

- Veškeré potřebné pomůcky k práci a příjemné zázemí

- Pravidelný Home Office

- Flexibilní začátek a konec pracovní doby

- Příspěvek na penzijní spoření

- Možnost nákupu firemních produktů za zvýhodněné ceny

- Odborná školení

- Příspěvek na dovolenou či volnočasové aktivity

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis na e-mail: kariera@stihl.cz, těšíme se na Vás a Vaši odpověď.

Předpokládaný termín nástupu: 1. listopad 2021.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!