Objednávka pro zaslání tištěných materiálů na Vaši poštovní adresu

Katalogy v tištěné podobě zasíláme bezplatně, a to výhradně v rámci České republiky v měsících únor až říjen. Vydáním nového katalogu končí platnost předchozího vydání. Nové Katalogy STIHL pro rok 2023 začneme rozesílat v průběhu února 2023.

V souladu s odpovědným chováním k životnímu prostředí, prosíme, před objednávkou zvažte, zda katalog skutečně hospodárně využijete.  Pokud si chcete aktuální katalogy prohlédnout online, případně stáhnout ve formátu PDF, použijte link na pravé straně této stránky.

* Povinná pole

Osobní data

Oslovení*

Katalog

Prospekty, brožury a další materiály

Na prodejnách našich autorizovaných prodejců je pro Vás připraveno mnoho dalších tiskových materiálů, tykajících se jak sortimentu výrobků, tak i práce s nimi. Bezplatně na prodejnách získáte například tématické prospekty a ceníky, brožury o bezpečné práci se stroji STIHL. Prosím, vyhledejte nejbližšího prodejce STIHL a navštivte ho. Ochotně Vám poskytne nejen všechny požadované tiskové materiály, ale i cenné rady pro nákup, provozování a údržbu našich výrobků.

Vaše data nebudou předána třetí osobě a bude s nimi nakládáno v souladu s ustanovením o ochraně dat. Prosím, potvrťe, že jste se s nimi seznámil/a před odesláním formuláře**
Katalog STIHL v elektronické podobě Katalog STIHL v elektronické podobě

Prolistujte si online katalog STIHL

Katalog online