Ochrana osobních dat

Ochrana osobních dat

Společnost ANDREAS STIHL AG & Co. KG vítá Vaši návštěvu na našich webových stránkách i Váš zájem o naši firmu a naše výrobky. Ochrana dat pro nás není jen prázdné slovo, proto bereme ochranu Vašich soukromých údajů velmi zodpovědně. Zacházíme s Vašimi daty velmi pečlivě a důvěrně a využíváme je jen v rámci platných ustanovení o ochraně dat.

 

Osobní data
Navštívíte-li naše webové stránky, ukládáme kvůli statistickému vyhodnocování jméno Vašeho poskytovatele internetových služeb, webovou stránku, ze které nás navštívíte, webové stránky, které u nás navštívíte a také datum a délku návštěvy. Na webových stránkách ANDREAS STIHL AG & Co. KG se používají cookies a další aktivní komponenty (např. JavaScript). Tak můžeme naše webové stránky optimálně přizpůsobit potřebám návštěvníků. Vaším nastavením prohlížeče můžete  stahování cookies a spouštění aktivních komponent odmítnout. Uvědomte si však, prosím, že pak případně nebudete mít některé funkce internetových stránek k dispozici.

V některých případech, jako např. při on-line konkurzech nebo při objednávání tiskovin, potřebujeme Vaše osobní data, abychom mohli Vaši poptávku správně zpracovat. Vyplnění takových formulářů ponecháváme zcela na Vašem rozhodnutí. Vaše osobní data pak budou použita pouze v nezbytně potřebném rozsahu.

Ochrana osobních dat
ANDREAS STIHL AG & Co. KG pomocí technických a organizačních opatření  chrání Vaše osobní data před neúmyslnou změnou, ztrátou, neoprávněným přístupem k nim nebo jejich neoprávněným předáním dále.

Opravy osobních dat a informace o nich
Pokud by se Vaše osobní data změnila nebo by z jiného důvodu nebyla u nás správně uložená, rádi je opravíme. Pokud si to budete přát, sdělíme Vám informaci o datech, která o Vás máme uložená. K tomu a dalším tématům o ochraně dat u spolecnosti ANDREAS STIHL Vás rádi budeme informovat. Zašlete nám Váš dotaz jednoduše e-mailem s označením (Předmět) "Ochrana dat" na mailto:info@stihl.cz.