170 fundovaných odborníků k Vašim službám

Prodejci STIHL

Prodejci STIHL

"Výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis" Tato slova zakladatele firmy STIHL, Andrease Stihla mají u naší společnosti trvalou platnost. Proto prodáváme výrobky STIHL výhradně u školených odborných prodejců STIHL. Jen v autorizované síti  Vám kompetentně poradí, poskytnou kvalifikovaný záruční i pozáruční servis za využití originálních náhradních dílů a po všech stránkách se o Vás a Váš stroj dobře postarají.

U odborných prodejců STIHL jste v nejlepších rukou. Jen odborný servis poskytuje plnou záruku, že užitná hodnota Vašeho stroje zůstane zachována po mnoho let. Níže jsou uvedeny argumenty pro Vaše využívání služeb autorizované sítě značkových prodejců STIHL:

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Od každodenního profesionálního používání v lese až po příležitostné práce na Vaší zahrádce - u Vašeho odborného prodejce STIHL, naleznete optimální zboží a služby pro každé pracovní zadání. Rádi Vám poskytnou i praxí podložené tipy a triky pro bezpečné a efektivní používání Vašeho stroje. Spolehněte se na Vašeho prodejce STIHL. Ví, co je opravdu důležité.

Kompetentní předvedení produktu

Kompetentní předvedení produktu

Naší snahou je, aby Vám výrobky STIHL, přinášeli radost co nejdéle, abyste si vybrali ten správný pro Vaše potřeby a dokázali jej správně používat. Ideální je, pokud si můžete stroj před nákupem "osahat". Jak je těžký, jak Vám sedí v ruce, jaké jsou jeho ovládací prvky nebo třeba možnosti pro dokoupení příslušenství... Takovou zkušenost Vám samozřejmě nedokáže poskytnout žádný nákup přes internet, ale Váš odborný prodeje STIHL Vám vše před nákupem rád předvede na reálném výrobku.

Odborné služby zákazníkům

Odborné služby zákazníkům

Kvalita STIHL je již téměř příslovečná. Proto očekávají naši zákazníci od svého nářadí maximální spolehlivost a životnost i při extrémním zatěžování. Bez odborné údržby to není možné. Váš odborný prodejce má ty správné znalosti a postará se o to, abyste měli z Vašeho nářadí radost mnoho let.

Originální náhradní díly a příslušenství

Originální náhradní díly a příslušenství

Pro motorové nářadí STIHL je samozřejmostí nejvyšší spolehlivost i při extrémním zatížení. Pokud by i přesto došlo na Vašem stroji k poruše, mají autorizované servisy STIHL na skladě originální náhradní díly STIHL, které rozhodující měrou přispívají k výkonu, bezpečnosti a životnosti Vašeho motorového nářadí STIHL.