TRY BEFORE BUY

Aku na zkoušku

Láká vás akumulátorová technika, ale zatím si nejste jistí, zda je pro vás vhodná? Právě vám je určena nová služba Try Before Buy. Vyzkoušejte si aku stroje STIHL bez závazků ještě před nákupem a nechte se ohromit jejich vlastnostmi.

Try Before Buy

Jak funguje?

Nikdo nemá rád zajíce v pytli. Proto STIHL přichází s unikátní službou Try Before Buy, která zákazníkům umožňuje vyzkoušet si vybrané aku produkty bez nutnosti nákupu. Jak na to?
●  Navštivte některého z odborných prodejců STIHL – seznam více než 100 prodejců zapojených do Try Before Buy najdete níže.
●  Složte vratnou kauci ve výši 2 000 až 3 000 Kč (dle zvoleného produktu; platba možná pouze v hotovosti).
●Zapůjčte si na 48 hodin jeden ze široké nabídky aku produktů STIHL s plně nabitým akumulátorem.
● Zjistěte, jak vám stroj vyhovuje, a rozhodněte se, zda si jej zakoupíte.
 
Pokud si koupíte libovolný stroj z naší široké nabídky, za vyzkoušení nic neplatíte a od prodejce si odnesete nový kus. Jestliže si žádný produkt nezakoupíte, bude vás zapůjčení stát 300 Kč.

Akumulátorový systém STIHL

Jeden akumulátor pro celou řadu strojů

Už bezmála 100 let je společnost STIHL lídrem technologického pokroku v oblasti lesní a zahradní techniky. STIHL byl od počátku u vývoje motorových benzínových pil a neustále přináší vlastní inovativní řešení. Akumulátorová technika je tichá, snadno ovladatelná, intuitivní a vhodná jak pro použití na zahradě, tak při péči o lesy nebo veřejnou zeleň. Představuje moderní řešení pro všechny, kteří hledají vysoce výkonné, ale i ekologické řešení. A skrze naši speciální akci bychom ji chtěli představit i vám.

Díky Try Before Buy si můžete vyzkoušet produkty ze 2 řad: AK-Systém a AP-Systém. Čím jsou speciální? Akumulátor z dané řady můžete využít k pohonu všech strojů v rámci konkrétního systému. Jeden akumulátor, celá řada možností!


Chcete se o výhodách aku strojů dozvědět více? Přečtěte si náš článek.

 • AK-Systém

  AK-Systém obsahuje vše, co potřebujete pro práci na zahradě: od vyžínačů přes nůžky na živý plot až po zahradní sekačky a motorové pily. Tyto stroje jsou kompaktní, výkonné a tiché, oceníte je tedy jak vy, tak vaše okolí. AK-Systém představuje ideální řešení pro běžnou údržbu zahrady, ale i pro méně náročné profesionální použití.
   
  Chci zjistit více
 • AP-Systém

  AP-Systém byl navržen pro profesionály a pro použití ve veřejné správě. Veškeré stroje z této řady jsou odolné proti vodě, takže je můžete využít za každého počasí. Vyznačují se zejména vysokým výkonem, nízkou hlučností a mimořádně dlouhou výdrží akumulátoru, kterou ocení profesionálové i běžní uživatelé.
   
  Chci zjistit více

Seznam strojů k zapůjčení

*Označené stroje nemusí být k dispozici na všech prodejnách. Pokud máte zájem o zapůjčení některého z těchto strojů, informujte se o jeho dostupnosti předem.

 

*Označené stroje nemusí být k dispozici na všech prodejnách. Pokud máte zájem o zapůjčení některého z těchto strojů, informujte se o jeho dostupnosti předem.

Seznam prodejců

Zapojených do Try Before Buy

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Obchodní podmínky

Dokumenty ke stažení

Všeobecné podmínky nájemní smlouvy Try Before Buy

Informace o zpracování osobních údajů