Adhezní olej na pilové řetězy STIHL, polosyntetický

Adhezní olej na pilové řetězy STIHL, polosyntetický Jaké mazivo pro jakou řeznou soupravu, klimatickou zónu nebo druh dřeva? S polosyntetickým adhezním olejem na pilové řetězy STIHL si tím již nemusíte lámat hlavu. Naše vysoce výkonné mazivo se hodí velmi dobře pro všechny rychloběžné pilové řetězy.

Ekologicky mazat

Náš polosyntetický adhezní olej na pilové řetězy STIHL se vyrábí výhradně z vysoce kvalitních rafinátů z prvního rafinování. Neobsahuje žádné nečistoty a příměsi, potenciální příčiny závažných onemocnění, které se mohou vyskytovat v často používaných rafinátech.

Vše v pohybu.

Dokonce při teplotách až -20 stupňů Celsia si zachovává adhezní olej na pilové řetězy STIHL velmi dobrou viskozitu. Vybraná aditiva zabraňují znečistění řezné soupravy a dalších součástí od pryskyřice. A i po delším odstavení můžete pilu ihned uvést do provozu.

Dobře chráněn.

Adhezní olej na pilové řetězy STIHL chrání pilové řetězy velmi dobře před opotřebením. Jeho odolnost proti vysoké teplotě optimálně chrání řezné soupravy i při krátkodobém, maximálním tepelném zatížení. Zabraňuje vzniku kouře.