28 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Hmotnost akumulátoru7,4 kg
Jmenovité napětí36 V
Obsah energie1015 Wh 1)
Jmenovitá kapacita podle IEC 6196027,4 Ah
Jmenovitá kapacita baterie (podle údaje výrobce)4,7 Ah

Zádový akumulátor AR 2000 L: S USB přípojkou a rozhraním Bluetooth®

Se zádovým lithium-iontovým akumulátorem STIHL AR 2000 L můžete provádět nejrůznější práce na zahradách nebo při údržbě zeleně v obcích a podnicích. Pro celodenní práci v místech s přísnějšími hlukovými limity je akumulátor STIHL AR 2000 L efektivním řešením, které navíc šetří vaše záda a lze je použít s mnoha akumulátorovými přístroji ze systému STIHL AP. Lithium-iontový akumulátor, který lze nosit na zádech, je mimořádně výkonný a má kapacitu 1 015 Wh. K použití akumulátoru STIHL AR 2000 L potřebujete nosný systém. Akumulátor STIHL AR 2000 L můžete bez použití nářadí připevnit například na volitelný, pohodlný a ergonomický nosný systém STIHL AR L.

Bezpečný přenos energie do akumulátorových přístrojů se zásuvkou je zajištěn v kombinaci s připojovacím kabelem STIHL AR L. Ve spojení s adaptérem pro akumulátor STIHL AP můžete používat přístroje s prostorem na akumulátor. Jeho robustní konstrukce umožňuje použití i v dešti.

Zádový akumulátor STIHL AR 2000 L je kompatibilní s rychlonabíječkami akumulátorů STIHL AL. K nabíjení akumulátoru AR 2000 L potřebujete připojovací kabel pro akumulátory AR L a adaptér pro akumulátor STIHL AP. Indikátor stavu nabití se 6 LED diodami vám ukazuje aktuální stav nabití akumulátoru STIHL AR 2000 L.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým akumulátorovým přístrojem značky STIHL pracovat a jak dlouho se musí akumulátor AR 2000 L nabíjet.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální použití a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

AR 2000 L

Servis a tipy