30 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Hmotnost akumulátoru7,4 kg
Obsah energie1015 Wh 1)
Jmenovitá kapacita podle IEC 6196027,4 Ah
Jmenovitá kapacita baterie (podle údaje výrobce)4,7 Ah

AR 2000 L v sadě s připojovacím kabelem AR L a adaptérem AP: Zádový akumulátor pro dlouhý provoz

Pokud nemáte k dispozici připojovací kabel a adaptér pro přenos energie pro lithium-iontový akumulátor STIHL AR 2000 L, můžete si je objednat současně s akumulátorem. Přístroje STIHL tak můžete připojit přímo k prostoru pro akumulátor a získat tak optimální výbavu pro náročné a dlouhodobé profesionální práce na zahradách a při terénních úpravách nebo pro údržbu zeleně v obcích a podnicích. Součástí sady je také připojovací kabel STIHL AR L a adaptér akumulátoru STIHL AP. Akumulátor STIHL AR 2000 L je efektivním a ergonomickým řešením pro celodenní práci v místech s přísnými hlukovými limity s energeticky náročnými akumulátorovými přístroji ze systému STIHL AP. S kapacitou 1 015 Wh je také mimořádně výkonný. Pro použití akumulátoru STIHL AR 2000 L v sadě s připojovacím kabelem AR L a adaptérem pro akumulátor AP potřebujete nosný systém, jako je pohodlný a ergonomický nosný systém STIHL AR L, na který můžete akumulátor AR 2000 L připevnit bez použití nářadí.

Kromě toho je v akumulátoru STIHL AR 2000 L integrován port USB, který umožňuje například nabíjení chytrého telefonu během pracovních přestávek. Bezpečný přenos energie do akumulátorového přístroje se zásuvkou se provádí pomocí připojovacího kabelu STIHL AR L. Ve spojení s adaptérem pro akumulátor STIHL AP můžete používat přístroje s prostorem na akumulátor. Robustní konstrukce umožňuje použití i v dešti.

Zádový akumulátor STIHL AR 2000 L je kompatibilní s rychlonabíječkami akumulátorů STIHL AL. Indikátor stavu nabití se 6 LED diodami vám ukazuje aktuální stav nabití akumulátoru STIHL AR 2000 L.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální použití a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto disponují certifikovanou ochranou proti stříkající vodě, jejíž účinnost dokládají náročné interní testy. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

Servis a tipy