11 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty25 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost2,5 kg 1)
Hladina akustického tlaku83 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu94 dB(A) 3)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MSA 161 T: Extrémně lehká akumulátorová pila pro arboristické práce

Tato lehká řetězová pila s horní rukojetí je mezi těmi, kdo se starají o stromy, velmi oblíbená díky své hmotnosti pouhých 2,5 kg (bez akumulátoru) a výkonu svého motoru. Vysoká rychlost řetězu 16 m/s, silné zrychlení a pilový řetěz STIHL 1/4" PM3 umožňují provádět jemné a velmi přesné řezy. Další výhoda aku řetězové pily STIHL MSA 161 T: Tuto akumulátorovou řetězovou pilu můžete používat i v oblastech s hlukovými limity, jako jsou obytné oblasti a okolí škol nebo nemocnic. Zjednodušuje se také komunikace mezi osobou pečující o stromy a pomocníky na zemi, protože není nutné používat ochranu sluchu.

Řetěz akumulátorové řetězové pily STIHL MSA 161 T můžete snadno a bezpečně napínat ze strany, aniž byste přišli do kontaktu s řetězem pily. Brzdový systém STIHL QuickStop Super zvyšuje bezpečnost: Během několika sekund zastaví řetěz nejen v případě zpětného rázu, ale také při uvolnění zadní rukojeti. Kromě toho můžete aktivovat nebo uvolnit brzdu řetězu pomocí ochranného krytu. Ochranný kryt slyšitelně zapadne na své místo.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

VAROVÁNÍ: Tato speciální řetězová pila je určena pouze pro uživatele vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

MSA 161 T

Servis a tipy