10 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty35 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost3,5 kg 1)
Systémová hmotnost3,5 kg
Hladina akustického tlaku85 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Bezemisní řezání pro profesionály

Akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 200 C-B je vhodná pro řezání silných větví nebo kácení menších stromů. Je určena pro profesionály i hobby uživatele, kteří pro svou práci potřebují výkonnou, ale zároveň praktickou a lehkou aku řetězovou pilu. Dbali jsme na co nejnižší hmotnost, abyste mohli pracovat rychle, efektivně a dlouho. Akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 200 C-B má také vysoký řezný výkon. Díky tichému motoru EC můžete provádět řezání i v oblastech citlivých na hluk, jako jsou obytné oblasti nebo okolí nemocnic a parků.

Pilový řetěz STIHL 1/4" PM3 použitý u této řetězové pily zajišťuje jemný řez a podporuje vysoký řezný výkon. Brzda řetězu QuickStop Super STIHL zajišťuje bezpečnou práci, protože v případě zpětného rázu se řetěz pily během několika sekund zastaví. Nezapomíná se ani na pohodlí: díky rychlonapínání řetězu STIHL můžete řetěz této pily napnout obzvlášť snadno a bezpečně i bez použití nářadí.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je určeno i pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají testovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

Servis a tipy