17 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HL 94 C-E: Pro zvlášť široké, vysoké nebo dlouhé živé ploty

Benzínové nůžky na živý plot HL 94 C-E jsou velmi vhodné pro pohodlnou práci při profesionální údržbě zahrady a zeleně i pro náročné práce v nekomerční sféře. S nůžkami na živý plot můžete stříhat obzvláště vysoké, dlouhé a široké živé ploty, ale také efektivně pracovat blízko u země. Celoobvodová rukojeť zajišťuje efektivní práci s nůžkami STIHL HL 94 C-E i ve stísněných prostorech. Lehká převodovka nůžek na živý plot vás podpoří i při delších pracích.

Nůžky jsou poháněny motorem STIHL 2-MIX – díky oboustranně broušeným nožům můžete efektivně a přesně řezat i silnější větve. Systém STIHL ErgoStart usnadňuje startování motoru s menší námahou, protože jej spouští pomalu a rovnoměrně. Ruční palivové čerpadlo snižuje počet startovacích pohybů, a tím urychluje startování.

Všechny ovládací prvky jsou integrovány do multifunkční rukojeti nůžek STIHL HL 94 C-E. Díky funkci částečného zatížení STIHL ECOSPEED můžete regulovat otáčky motoru přímo na multifunkční rukojeti, takže můžete individuálně upravovat výkon podle potřeby během delších pracovních intervalů a šetřit přitom palivo. Lištu s noži lze otáčet v úhlu 145° a díky systému rychlého nastavení ji můžete plynule nastavit ve dvou směrech a při přepravě složit rovnoběžně s násadou. Volitelný ochranný kryt STIHL chrání konec žacího ústrojí vašich nůžek STIHL HL 94 C-E před poškozením při práci v blízkosti země.

Benzínové nůžky na živý plot STIHL HL 94 C-E mají řeznou délku 60 cm a celkovou délku 242 cm.

HL 94 C-E

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

STIHL 2-MIX
MOTOR STIHL 2-MIX
STIHL ErgoStart
STIHL ERGOSTART
Ruční palivové čerpadlo
RUČNÍ PALIVOVÉ ČERPADLO

Technické údaje

Hmotnost4,3 kg 1)
Gewicht6,23 kg 2)
Gewicht2,05 kg 3)
Schnittlänge60 cm
Kapacita24,1 cm³

Servis a tipy