7 410,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Řezná délka60 cm
Zdvihový objem27 cm³
Výkon0,75 kW
Hmotnost5 kg 1)
Hladina akustického tlaku97 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

HS 45: Lehký základní model zahradních nůžek

Základní nůžky na živý plot STIHL HS 45 jsou ideální pro údržbu keřů a živých plotů rostoucích do výšky hrudi. Jejich nízká hmotnost a snadná manipulace s nimi vám jako majiteli zahrady umožní provádět údržbu rychle a efektivně. Díky systému STIHL ElastoStart je startování nůžek STIHL HS 45 plynulé, protože jsou minimalizovány trhavě působící síly. Ruční palivové čerpadlo navíc snižuje počet startovacích pohybů, a tím urychluje startování. Můžete se tak směle pustit do práce na své zahradě.

Pro ochranu vašich svalů a kloubů při práci minimalizuje systém proti vibracím STIHL vibrace motoru vyskytující se u benzínových nůžek na živý plot STIHL HS 45. Pro úsporu místa můžete nůžky na živý plot zavěsit na zeď. Za tímto účelem je do rukojeti integrováno závěsné očko. Chcete-li prodloužit životnost svých nůžek na živý plot, přečtěte si naše tipy pro pravidelnou péči a údržbu nůžek na živý plot.

Benzínové nůžky na živý plot STIHL HS 45 jsou k dispozici v řezné délce 60 cm.

HS 45, 60 cm

Servis a tipy