7 410,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HS 45: Lehký základní model zahradních nůžek

Základní nůžky na živý plot STIHL HS 45 jsou ideální pro údržbu keřů a živých plotů rostoucích do výšky hrudi. Jejich nízká hmotnost a snadná manipulace s nimi vám jako majiteli zahrady umožní provádět údržbu rychle a efektivně. Díky systému STIHL ElastoStart je startování nůžek STIHL HS 45 plynulé, protože jsou minimalizovány trhavě působící síly. Ruční palivové čerpadlo navíc snižuje počet startovacích pohybů, a tím urychluje startování. Můžete se tak směle pustit do práce na své zahradě. Ovládání s jednou pákou přispívá k pohodlné manipulaci s benzínovými nůžkami na živý plot STIHL HS 45, protože jsou v něm integrovány všechny funkce. Speciální geometrie oboustranných řezacích nožů umožňuje přesné řezání ve vodorovném i svislém směru, a to i v rozích.

Pro ochranu vašich svalů a kloubů při práci minimalizuje systém proti vibracím STIHL vibrace motoru vyskytující se u benzínových nůžek na živý plot STIHL HS 45. Pro úsporu místa můžete nůžky na živý plot zavěsit na zeď. Za tímto účelem je do rukojeti integrováno závěsné očko. Chcete-li prodloužit životnost svých nůžek na živý plot, přečtěte si naše tipy pro pravidelnou péči a údržbu nůžek na živý plot.

Benzínové nůžky na živý plot STIHL HS 45 jsou k dispozici ve dvou řezných délkách: 45 cm a 60 cm.

HS 45, 60 cm

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
ELEKTRONICKÝ ZAPALOVACÍ SYSTÉM
ELEKTRONICKÝ ZAPALOVACÍ SYSTÉM
Ruční palivové čerpadlo
RUČNÍ PALIVOVÉ ČERPADLO

Technické údaje

Řezná délka60 cm
Celková délka110 cm
Zdvihový objem27,2 cm³
Objem palivové nádrže0,22 l
Výkon0,75 kW

Servis a tipy