17 460,00 Kč
15 660,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HS 56 C-E: Lehké a výkonné benzínové nůžky na živé ploty s oboustranně ostřenými noži a ErgoStartem (E)

Nůžky na živý plot STIHL HS 56 jsou díky výkonnému motoru STIHL 2-MIX a snadné obsluze ideální pro práci zahradníků a zemědělců. Systém STIHL ErgoStart usnadňuje již samotné startování motoru. Tím se sníží síla, kterou je nutné vyvinout, takže nastartování motoru může být pomalé a plynulé. Speciální geometrie nožů a oboustranně broušený řezný nůž umožňují optimální řez ve vodorovném i svislém směru a také v rozích. S benzinovými nůžkami na živý plot STIHL HS 56 C-E můžete efektivně a snadno provádět úpravy živých plotů a keřů. Obsluhu usnadňuje také ovládání s jednou pákou. To nabízí všechny základní funkce integrované v jedné páce.

Důležité je také pohodlí při práci. Systém proti vibracím STIHL snižuje vibrace motoru a chrání tak vaše svaly a klouby. K efektivní práci přispívá i víčko palivové nádrže s možností otevírání bez použití nářadí, protože můžete rychle doplnit palivo a hned se vrátit k práci. Nůžky STIHL HS 56 jsou vybaveny ochranným krytem, který chrání nůž a převodovku a také překážky v blízkosti živého plotu, například zeď. Závěsné oko v rukojeti umožňuje zavěšení nůžek na živý plot na stěnu a šetří tak místo. Přečtěte si naše tipy pro pravidelnou péči a údržbu nůžek na živý plot a zjistěte, jak můžete sami přispět k dlouhé životnosti svých nůžek na živý plot.

Benzínové nůžky na živý plot HS 56 C-E mají řeznou délku 60 cm.

HS 56 C-E

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
STIHL ErgoStart
STIHL ERGOSTART
ELEKTRONICKÝ ZAPALOVACÍ SYSTÉM
ELEKTRONICKÝ ZAPALOVACÍ SYSTÉM

Technické údaje

Řezná délka60 cm
Zdvihový objem21,4 cm³
Výkon0,65 kW
Hmotnost4,5 kg 1)
Hladina akustického tlaku95 dB(A) 2)

Servis a tipy