3 460,00 Kč
3 060,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Řezná délka45 cm
Jmenovité napětí220-240 V
Příkon420 W
Hmotnost3 kg 1)
Hladina akustického tlaku84 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

HSE 42: Velmi lehké elektrické nůžky, příkon 420 W

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 42 jsou ideální pro domácí uživatele na stříhání a řezání větviček a tenkých větví při péči o keře, zimostrázy a údržbu malých živých plotů kolem domu. S elektrickými nůžkami na živý plot HSE 42 o hmotnosti pouhé 3 kg můžete pracovat tiše a s minimálními vibracemi. Díky obouručnímu ovládání můžete nůžky STIHL HSE 42 pohodlně a snadno ovládat tak, že pro spuštění stisknete současně spínače na obloukové a na zadní rukojeti. Díky tomu mohou nůžky na živý plot pohodlně ovládat jak praváci, tak i leváci. Řezné nože jsou jednostranně broušené pro čistý řez. Šroubovací kryt chrání řezné nože při práci v blízkosti země a při kontaktu se zdmi a překážkami.

Integrovaný ochranný kryt a malý ochranný kryt pro ochranu rukou přispívají k vaší bezpečnosti při práci s nůžkami na živý plot. Mechanická brzda nožů navíc zajišťuje, že se řezné nože spolehlivě zastaví za méně než sekundu po vypnutí elektrických nůžek na živý plot HSE 42. Integrované odlehčení kabelu v tahu zabraňuje odpojení napájecího zdroje při tahání za nůžky STIHL HSE 42.

Pokud chcete odřezky při stříhání zachytit přímo na noži svých nůžek STIHL HSE 42, můžete použít volitelný záchytný plech STIHL.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 42 mají řeznou délku 45 cm.

HSE 42

Servis a tipy