3 990,00 Kč
3 590,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HSE 52: Lehké elektrické nůžky

S lehkými a praktickými elektrickými nůžkami na živý plot STIHL HSE 52 se můžete efektivně postarat o stříhání a prořezávání menších živých plotů, zimostrázů a keřů na zahradě nebo kolem domu. Elektrické nůžky na živý plot HSE 52 od společnosti STIHL váží pouze 3,1 kg a můžete s nimi pracovat tiše a s minimálními vibracemi. Nůžky jsou vhodné pro nekomerční využití. Řezné nože jsou jednostranně broušené a umožňují čisté stříhání větviček a tenkých větví. Obouruční ovládání přispívá k pohodlné a jednoduché obsluze nůžek STIHL HSE 52 snadným startováním se současným stiskem spínačů na obloukové a zadní rukojeti. Nůžky na živý plot můžete pohodlně ovládat jako praváci i jako leváci. Šroubovací kryt chrání žací nože při práci v blízkosti země a při kontaktu se zdmi nebo překážkami.

Malý ochranný kryt pro ochranu rukou a integrovaná ochrana proti pořezání zvyšují vaši bezpečnost při stříhání s nůžkami na živý plot. K tomu přispívá i mechanická brzda nože, která spolehlivě zastaví žací nůž za méně než jednu sekundu po vypnutí nůžek STIHL HSE 52. Pokud při práci napnete kabel nůžek na živé ploty, integrované odlehčení kabelu v tahu zajistí, že zástrčka zůstane zapojená v zásuvce.

S volitelným záchytným plechem STIHL můžete při stříhání zachytávat odřezky přímo na noži svých nůžek STIHL HSE 52.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 52 mají řeznou délku 50 cm.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Lehké a s nízkými vibracemi
Lehké a s nízkými vibracemi
Ochrana rukou
Optimální ochrana rukou
Výkonný motor
Výkonný motor

Technické údaje

Řezná délka50 cm
Jmenovité napětí240 V
Příkon460 W
Hmotnost3,09 kg 1)
Hladina akustického tlaku84 dB(A) 2)

Servis a tipy