5 800,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Řezná délka60 cm
Jmenovité napětí230-240 V
Příkon600 W
Hmotnost4,1 kg 1)
Hladina akustického tlaku88 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

HSE 71: Silné elektrické zahradní nůžky o výkonu 600 W

Nůžky na živý plot STIHL HSE 71 jsou vhodné pro hobby uživatele k zastřihování keřů nebo živých plotů a k údržbě živých plotů kolem domu. S elektrickými nůžkami na živý plot HSE 71 můžete bez větší námahy stříhat i silnější větve keřů a živých plotů a efektivně tak upravovat i delší živé ploty. Elektrické nůžky na živý plot s 600wattovým motorem tlumícím vibrace mají hmotnost 4,1 kg a řeznou délku 60 cm. Multifunkční rukojeť, kterou lze otáčet do pěti poloh, umožňuje pohodlné ovládání nůžek STIHL HSE 71 v různých polohách. Pro větší dosah při stříhání můžete využít praktický 3polohový spínací systém, kdy jednoduše můžete přehmátnout z přední obloukové rukojeti na zadní konec rukojeti. Díky jednostranně broušeným řezným nožům tak můžete v pohodlné poloze přesně stříhat i silnější větve. Laserem vyřezávané nože s kalenými břity jsou velmi robustní a zůstávají dlouho ostré.

Při práci v blízkosti země nebo při kontaktu se zdmi či překážkami jsou řezné nože chráněny před poškozením přišroubovaným krytem. Integrovaná ochrana proti pořezání u těchto elektrických nůžek na živý plot STIHL HSE 71 přispívá k větší bezpečnosti při používání nůžek. Integrované odlehčení kabelu v tahu umožňuje tahat za kabel bez rizika vytažení zástrčky ze zásuvky.

Pro zachycení odřezků přímo u nože při stříhání s nůžkami STIHL HSE 71 můžete použít záchytný plech STIHL jako volitelné příslušenství.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 71 mají řeznou délku 60 cm.

HSE 71

Servis a tipy