16 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost5,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku80 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu94 dB(A) 2)
Vibrační hodnota vlevo2,8 m/s² 3)

Akumulátorový křovinořez FSA 200: Tichý a výkonný pro rychlé sečení

S výkoným akumulátorovým křovinořezem FSA 200 mohou profesionálové sekat větší trávníky velmi efektivně a pohodlně, a to i v oblastech citlivých na hluk. Ergonomická obouruční rukojeť (žací násada) zajišťuje pohodlí při sečení. Díky sklopnému upínacímu zařízení lze rukojeť snadno a rychle nastavit do ergonomické polohy, která vám nejlépe vyhovuje.

Díky záběru sečení až 450 mm a výkonnému motoru EC je aku křovinořez STIHL FSA 200 ideální pro efektivní údržbu zeleně, zejména při sekání trávy a podrostu. Na optimalizované ergonomické ovládací rukojeti můžete nastavit rychlost ve 3 stupních, abyste pracovali co nejefektivněji a s co největší úsporou energie. Režim úspory energie je indikován LED diodou. V závislosti na způsobu použití lze také plynule regulovat rychlost. Antivibrační systém STIHL snižuje u FSA 200 vibrace, čímž šetří vaše svaly a klouby.

Vzduchový filtr zajišťuje dlouhou životnost křovinořezu a navíc se snadno čistí. Kromě kovových žacích nástrojů můžete k sekačce STIHL FSA 200 použít také různé žací hlavy, například STIHL PolyCut 28-2.

Všechny akumulátorové stroje STIHL AP‑Systému jsou určeny pro profi uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých podmínkách. U stroje FSA 200 byla ochrana proti stříkající vodě prověřena v interních testech a také certifikována na stupeň krytí IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Servis a tipy