3 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FSA 45: Akumulátorový vyžínač pro snadné dokončovací a začišťovací práce

Akumulátorový vyžínač STIHL FSA 45 je základní model, který je ideální pro dokončovací a začišťovací práce na zahradě a kolem domu. Vyžínač má pevně integrovaný lithium-iontový akumulátor, jehož úroveň nabití můžete zjistit přímo na přístroji. Stav nabití se zobrazuje pomocí několika LED diod. Akumulátor můžete podle potřeby nabíjet pomocí dodaného kabelu. Elektromotor pracuje tak tiše, že nemusíte používat ochranu sluchu. Díky tomu je tento vyžínač ideální i pro použití v oblastech s přísnějšími hlukovými limity.

Aku vyžínač STIHL FSA 45 je s hmotností pouhých 2,3 kg mimořádně lehký a velmi pohodlný. Teleskopická násada a oblouková rukojeť jsou nastavitelné bez použití nářadí. Takto chrání při práci zejména vaše záda. Pracovní úhel žací jednotky lze snadno nastavit, pokud chcete například provádět vertikální vyžínání hran. Díky sklopnému oblouku pro udržování vzdálenosti můžete zajistit šetrné a přesné zastřihování kolem stromů, rostlin i objektů. Měkká rukojeť se příjemně drží a díky ovládací páce a pojistce ovládací páky můžete akumulátorovou strunovou sekačku ovládat vždy spolehlivě a bezpečně. Závěsné oko umožňuje prostorově úsporné uložení vyžínače.

Vyžínač STIHL FSA 45 je vybaven aktivačním klíčem. Ten musí být pro zahájení provozu zasunut do otvoru na klíč. Při přepravě, údržbě, opravách a skladování musí být z bezpečnostních důvodů vytažen. Aktivační klíč uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace naleznete v návodu k použití.

FSA 45

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

AKTIVAČNÍ KLÍČ
AKTIVAČNÍ KLÍČ

Technické údaje

Hmotnost2,3 kg 1)
Jmenovité napětí18 V
Standardní výbava žacího ústrojíPolyCut 2-2
Hladina akustického tlaku dB(A)77 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu87 dB(A) 2)

Servis a tipy