Důležitá upozornění

Důležitá upozornění

Připravili jsme pro vás důležité informace. Pokud máte otázky týkající se těchto témat, můžete se bez obav na nás obrátit -  rádi Vám dotazy zodpovíme.

Prodejny STIHL jsou otevřeny i nadále

Prodejny STIHL jsou otevřeny i nadále

POZOR!!! Prodejny STIHL jsou otevřeny i nadále

Maloobchodní prodej zahradní techniky byl umožněn výjimkou přijatou k Usnesení vlády ze dne 15.3.2020. Bylo stanoveno, že prodejny se zahradnickými potřebami, včetně osiva a sadby, mohou provozovat činnost. Doporučujeme všem zákazníkům, aby využívali pro spojení s odbornými prodejci telefon a email a v případě návštěvy prodejny, aby respektovali mimořádná přijatá opatření, viz níže. Chráníte tím nejen sebe, ale i pracovníky na prodejnách. 

Svolávací akce na žací hlavu STIHL PolyCut 27-3

Při kontrolách kvality výrobku bylo zjištěno, že během provozu může dojít k uvolnění šroubových spojů. Z toho důvodu nelze vyloučit, že při provozu bude z vyžínací hlavy vymrštěn některý z uvolněných dílů. V tomto případě může dojít ke zranění uživatele nebo druhých osob. Na základě výše uvedeného zjištění již Vaši strunovou vyžínací hlavu nepoužívejte!

Varování před víceprvkovými kovovými řeznými nástroji pro křovinořezy/vyžínače!

Varování před víceprvkovými kovovými řeznými nástroji pro křovinořezy/vyžínače!

Kovové řezné nástroje složené z několika volně se pohybujících kovových částí nepoužívejte za žádných okolností na křovinořezy a vyžínače STIHL!