Silné zahradní nůžky s benzinovým motorem

Výkonné a bez omezení v pohybu

Lehké a temperamentní: Silné zahradní nůžky s benzinovým motorem

Zahradní nůžky s benzinovým motorem prokazují své přednosti nejen při profesionální údržbě parků a krajiny, ale ocení je i příležitostní uživatelé při údržbě rozsáhlejších živých plotů. Silné benzinové stroje s praktickou výbavou se komfortníně obsluhují a nemají ani o gram více, než je nezbytné. Ostříháte s nimi rychle a pohodlně i velmi husté a rozsáhlé živé ploty.

Výhody zahradních nůžek s benzinovým motorem

  • Vysoce výkonné: Inovační technika nabízí vysoce výkonnou pohonnou jednotku s nízkým opotřebením, snášející mimořádné zatížení, která pracuje s maximální efektivitou.
  • Mobilní: Nářadí bez kabelu zaručuje neomezenou volnost pohybu.
  • Komfortní: Zahradní nůžky STIHL jsou k dostání s různými délkami stříhání a v různých provedeních, např. jako komfortní verze (C) s ErgoStart (E).
  • Oboustranný řezný nůž: Zahradní nůžky STIHL HS 81 R/T s oboustranným řezným nožem Pro stříhání nebo tvarování, stříhají dokonale jak ve svislé, tak i vodorovné poloze. Při použití obou stran nože umožňují optimální stříhání v rozích.
  • HS 86 R s jednostranným řezným nožem : Zahradní nůžky STIHL HS 86 R se hodí díky svému speciálnímu provedení s jednostranným řezným nožem zvláště pro vodorovné stříhání ve stále stejné výšce. Z důvodu jednostranného nože je HS 86 R ještě o něco lehčí, než oboustranné STIHL HS 81 R/T.

Zahradní nůžky pro konečné tvarování nebo sestříhávání