Rozbrušovací kotouče ze syntetické pryskyřice STIHL

Na ocel, asfalt i kámen

Rozbrušovací kotouče ze syntetické pryskyřice STIHL
Speciálně vyvinuté rozbrušovací kotouče STIHL ze syntetické pryskyřice mají velmi široký rozsah použití při rozbrušování stavebních a konstrukčních materiálů jako jsou ocel, asfalt nebo kameny. Vícevrstvé vyztužení zaručuje vysokou stabilitu kotoučů při použití rozbrušovacích strojů z ruky.
Čtyři typy kotoučů ze syntetické pryskyřice jsou nabízeny pro řezání různých druhů materiálu:

Ocel

Rozbrušování konstrukční oceli, ocelových profilů, betonářské oceli nebo ocelových nosníků ve stavebnictví nebo v podnicích pracujících s kovy: Pro rozbrušování oceli nabízí tento osvědčený typ kotouče i nadále nejrychlejší a nejčistší výsledek.

Kámen

Tyto kotouče jsou vhodné pro rozbrušování všech materiálu obsahujících kámen a najdou proto ideální využití ve stavebním průmyslu. Řezat je možné také hliník a slitiny neobsahující železo.

Asfalt a kujná litina

S tímto speciálním rozbrušovacím kotoučem určeným zejména pro silniční stavitelství a pokládání potrubí, lze řezat asfaltové koberce stejně jako potrubí z litiny.

Řezání za mokra

Stabilní rozbrušovací kotouč k mokrému řezání kamenů a betonu bez víření prachu - až o 30 % vyšší životnost než kotouče na suché řezání a až o 50 % vyšší řezná rychlost..