STIHL je hlavním partnerem ankety

Dobrovolní hasiči roku 2017

STIHL partnerem ADHR Společnost Andreas STIHL spol. s r.o. se v letošním roce stala jedním z hlavních partnerů sedmého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2017. V anketě jsou každý rok oceňovány a za svoji záslužnou činnost odměňovány jednotky a sbory dobrovolných hasičů. Posuzována je přitom profesionalita provedených zásahů nebo preventivní činnost a práce s mládeží. Díky partnerství společnosti bude poskytnut vítězům ankety účelově vázaný finanční dar na pořízení ruční zásahové techniky značky STIHL. Partnerství ankety Dobrovolní hasiči roku 2017 a STIHL podtrhuje silnou pozici značky v oblasti kvality výrobků a bezpečnosti práce s nimi, které jsou pro členy záchranných týmů klíčové.
Roadshow po krajích České republiky
Od května do srpna budou jednotlivé kraje navštěvovány prostřednictvím prezentační roadshow ankety. Oproti předchozím ročníkům bude navštíveno dvakrát více míst. Na základě dohody o vzájemné spolupráci se na průběhu ankety podílí tři sdružení dobrovolných hasičů: Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Moravská hasičská jednota a Česká hasičská jednota. Na této roadshow bude k vidění i prezentace výrobků značky STIHL.
Přihlašování do ankety
Přihlašování do sedmého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2017 bude probíhat od května do 15. července 2017. Posuzovaným obdobím zásahu nebo činnosti je termín od 1. července 2016 do 30. června 2017. Podrobné informace o anketě a přihlášku najdete na http://www.adhr.cz/.