Varování před nákupem neseriózních nabídek akumulátorových minipil GTA 26

Varování před nákupem neseriózních nabídek akumulátorových minipil GTA 26

Vážení zákazníci,

 

 

v současné době se setkáváme s nejrůznějšími weby a nabídkami neseriózních prodejců, kteří údajně prodávají akumulátorovou minipilu STIHL GTA 26 za výhodné ceny v rozmezí od 630,- Kč do 1289,- Kč. Podvodníci přitom vytvářejí dojem, jako by byli napojeni přímo na společnost STIHL. Například využívají oficiální obrazový materiál společnosti STIHL nebo webové adresy, které se vztahují ke společnosti STIHL. Zákazníci, kteří se nechají těmito nabídkami zlákat, však po zaplacení žádný z výrobků značky STIHL neobdrží.

 

Nabídky se objevují na nejrůznějších platformách, například na Instagramu a Facebooku. Společnost STIHL tyto okolnosti prověřuje a již kontaktovala příslušné orgány.

 

Mějte prosím na paměti: Výrobky značky STIHL lze zakoupit pouze v odborných prodejnách se servisním zázemím a na e-shopech provozovaných autorizovanými prodejci společností STIHL. Doporučená maloobchodní cena výrobku STIHL GTA 26 v současnosti činí 4290,- Kč vč. akumulátoru a nabíječky. U prodejců, kteří výrobek prodávají za výrazně nižší cenu, byste měli zpozornět. Pokud byste narazili na neseriózní nabídku, obraťte se prosím na support@stihl.cz.

 

Váš tým společnosti STIHL