Akumulátorová zahradní technika značky STIHL

Vysoký výkon a tichý provoz

Akumulátorová zahradní technika značky STIHL

Ten, kdo miluje práci na zahradě a v přírodě, myslí vždy i na zítřek. Příroda musí růst a prospívat a má se o ní pečovat pokud možno trvale s co nejmenším množstvím škodlivých emisí.

Ošetřování lesních porostů a údržba zelených ploch staví člověka a stroj před různorodé výzvy, a to i pokud jde o výdrž. S našimi třemi akumulátorovými systémy AS, AK a AP a AI Linií vám dáváme pro tyto výzvy pádnou odpověď: výkonné, komfortní a přizpůsobivé akumulátorové nářadí s dlouhou dobou provozu. Nezáleží na tom, zda je použijete v soukromé nebo profesionální oblasti. S energií z akumulátoru značky STIHL sázíte v každém případě na spolehlivý výkon

Akumulátorové systémy STIHL AS, AK a AP a AI Linií jsou mimořádně tiché a velmi snadno ovladatelné. V každém výrobku STIHL se ukrývá nejen perfektní kombinace síly a ergonomie, ale také více, než devadesát let vývoje. Proto stále více uživatelů sází na energii z akumulátoru - made by STIHL.

Technika, která nadchne

  • Všechny druhy akumulátorového nářadí jsou poháněny silnými lithium-iontovými akumulátory.
  • Vysoce kvalitní a optimálně navzájem sladěné součástky zvyšují účinnost.
  • Elektronika EC motorů zaručuje trvale konstantní výkon.

Kvalita, která se vyplatí

  • V každém akumulátorovém nářadí STIHL se ukrývají technologické znalosti dovedené až do nejmenšího detailu.
  • Zkušenosti z 90 let vývoje a používání motorového nářadí při práci v lese a při ošetřování zeleně jsou zárukou špičkového výkonu, kvality a spolehlivosti.

Rozmanitost pro každý požadavek

  • Akumulátorové systémy STIHL jsou obzvlášť flexibilní, a to při soukromém i profesionálním použití, od začátečníka až po profesionála.

Ze širokého sortimentu firmy STIHL si vybere vhodné nářadí každý, produktová skupina je rozdělena na: AI-Linie, AS-SystémAK-Systém a AP-Systém

()

AI Linie

Spontánní řešení drobných prací na zahradě.

S rychle a snadno ovladatelným nářadím AI linie jste ideálně vybaveni k tomu, abyste se ve vaší zahradě operativně realizovali. Stačí mít pouze nabitý akumulátor prostřednictvím běžné zásuvky.

()

AK Systém

Efektivní řešení úkolů na zahradě a kolem domu.

AK Systém nadchne vysokou výkonností a výdrží. Jste s ním připraveni zvládnout všechny úkoly na zahradě a v okolí domu. AK Systém je určen pro všechny náročné soukromé uživatele. Všechny vysoce výkonné lithiové akumulátory AK se dají kombinovat s nabíječkami AL 101 a AL 300 a s každým strojem z AK-Systému. 

()

AP Systém

Náš AP Systém zahrnuje široké spektrum zvláště výkonného akumulátorového nářadí. Svou energií a výdrží se optimálně hodí ke každodennímu profesionálnímu použití, např. při péči o krajinu, zahradu a stromy. Ale také při údržbě obecních pozemků vykonává svou práci naplno. A pokud jde o hlučnost drží se decentně zpátky.

0 Akumulátorový program