4 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Velikost3XL,L,M,S,XL,XS,XXL
Odvětrávací zipyJa
Regular FitJa
Slim FitNein
Počet náprsních kapes2

Výbava a funkce

Blůza pro práci v lese DYNAMIC: Maximální volnost pohybu, nejvyšší profesionální ochrana

Blůza pro práci v lese STIHL DYNAMIC je vhodná pro lesnické práce. Je vyrobena ze směsné tkaniny a je k dispozici v běžném střihu „Regular Fit“. Tato pracovní blůza je díky strečovým vložkám pohodlná a zároveň odolná a má vysoký podíl výstražné oranžové barvy, takže budete dobře viditelní i za zhoršených světelných podmínek. Díky 2vrstvé ochraně proti chladu můžete blůzu nosit i při nižších teplotách. Optimální pohodlí zajišťuje vrstva Beaver Extreme s polyamidem odpuzujícím vodu a špínu na vnější straně a vysoký podíl bavlny na vnitřní straně.

Předtvarované a zesílené lokty a elastické manžety na rukávech přispívají k pohodlí při práci. Strečová vložka na zádech, nastavitelné větrací zipy v podpaží a vnitřní límec z měkkého softshellového materiálu navíc poskytují lesním dělníkům mimořádně vysoký komfort při nošení. Pracovní blůza STIHL DYNAMIC má 4 praktické kapsy na zip po stranách a na prsou. Pro optimální pohodlí při práci v lese můžete kombinovat pracovní blůzu STIHL DYNAMIC s kalhotami STIHL DYNAMIC.

Blůzu STIHL DYNAMIC lze prát v pračce na 60 °C.

Další informace:

  • Materiálové složení vnější vrstvy: antracitová (50 % polyamid, 50 % bavlna), reflexní oranžová (70 % polyester, 30 % bavlna)
  • Materiálové složení podšívky: 100 % polyester
  • Dostupná barva: dvoubarevné provedení (antracitová/reflexní oranžová)
  • Dostupné velikosti: XS-3XL (k dispozici také na míru)

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí. Chcete-li si nechat vyrobit blůzu STIHL DYNAMIC na míru, obraťte se na svého místního odbormného prodejce STIHL.

Blůza STIHL DYNAMIC získala certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Dynamic Jacke

Servis a tipy