4 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Novinka
Vybrat položku
Obraťte se na specializovaného prodejce STIHL
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Benzínová pila MS 162: Základní model pro širokou škálu činností

Benzínová řetězová pila STIHL MS 162 je spolehlivý základní stroj pro údržbu soukromých pozemků. Ať už chcete řezat palivové dřevo nebo prořezávat ovocné stromy, lehká a robustní motorová pila STIHL MS 162 je vhodná pro příležitostné použití v širokém spektru aplikací. S touto řetězovou pilou lze kácet i menší stromy.

Optimálně vyladěný systém pily STIHL MS 162 zahrnuje výkonný motor STIHL 2-MIX, který zajišťuje vysoký výkon při nízké spotřebě. Díky tomu můžete spolehlivě dosáhnout přesných řezů, k čemuž vám dopomůže standardní pilový řetěz 3/8" P s úzkým záběrem. Vaše řetězová pila pracuje hladce a tiše: antivibrační systém STIHL snižuje přenos vibrací na rukojeť, takže uleví vašim svalům a kloubům.

Mimořádně praktická: díky jednopákovému ovládání ovládáte všechny funkce, jako je start, chod a zastavení, pouze jednou rukou. Opětovné spuštění po přerušení práce je také naprosto bezproblémové díky kombinované páce s funkcí stop, která se automaticky vrátí do provozní polohy. Další praktickou funkcí je bezpečné a snadné rychlonapínání řetězu.

MS 162

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Řetěz (standardní) – Tloušťka hnacího článku1,1 mm
Zdvihový objem30,1 cm³
Délka lišty30 cm
Objem palivové nádrže0,40 l

Servis a tipy